Vitakraft – vášeň pro domácí zvířata

Vitakraft - z drobného zemědělského maloobchodníka na nadnárodního prodejce krmiv pro zvířata. To, co začalo před téměř 180 lety jako malý obchod s krmivy ve vesnici Heiligenrode blízko Brém v Německu, se časem vyvinulo na jednu z nejúspěšnějších firem v oboru péče o zvířata. Od samého začátku se naše filozofie a činnost naší firmy řídila jednou hlavní zásadou: „Z lásky ke zvířatům.” Po celém světě více než 2 000 zaměstnanců vyrábí a prodává denně přes 1,2 milionů kvalitních výrobků Vitakraft.

Vitakraft nyní zastupují místní obchodní společnosti v 19 zemích celého světa.

Vitakraft. S láskou.

Značku Vitakraft® zná více než 90 % chovatelů v Německu a neustále roste povědomí o značce i v zahraničí. Nic z toho není náhodou - jde o výsledek tvrdé práce našich kvalifikovaných zaměstnanců a jejich zaujetí pro dobro domácích zvířat. Toto zaujetí spolu s naším důkladným chápáním potřeb jednotlivých domácích zvířat tvoří základ důvěry, kterou do značky Vitakraft® vkládají miliony chovatelů. Naším prvořadým úsilím ve firmě Vitakraft je vývoj a výroba kvalitních inovativních značkových výrobků. Touto cestou zajišťujeme, aby se všem domácím zvířatům dostalo dokonalé stravy - přesně jako ve volné přírodě.

Číst víceČíst méně

Sortiment více než 2 500 výrobků Vitakraft zahrnuje hlavní krmiva, zdravé pamlsky a pomůcky pro péči a hygienu domácích zvířat, odzkoušené milionkrát po celém světě. Doplňuje to komplexní sortiment příslušenství k péči o zvířata. Na základě vědeckého studia stravovacích návyků ve volné přírodě vytváří společnost Vitakraft konkrétní stravovací koncepce pro vývoj speciálních krmných směsí, které vyhovují individuálním potřebám každé kategorie domácích zvířat v souladu s jejich různorodým zeměpisným původem. Necháváme se při práci řídit přírodou v zájmu každého jednotlivého zvířete.

Společnost Vitakraft je odhodlána i v budoucnu pokračovat v tomto intenzivním výzkumném programu, aby chovatelé mohli zajistit pro svá zvířátka krmivo a péči s plnou zodpovědností a v souladu s jejich individuálními potřebami.

Tato vysoká úroveň inovací ve firmě Vitakraft i nadále představuje revoluci na mezinárodním trhu péče o domácí zvířata. Více než 5 000 obchodních partnerů má skladem široký sortiment výrobků Vitakraft ve více než 50 000 lokalitách na celém světě. Miliony majitelů domácích zvířat mohou mít jistotu, že najdou to nejlepší pro svá zvířátka, ať už jsou kdekoliv - v zájmu dlouhého a šťastného života svých milovaných společníků.

Naše firemní filozofie

Vize

Rozumíme vnitřnímu poutu mezi člověkem a zvířetem a chceme každý den zlepšovat to společné mezi nimi. V každé domácnosti se zvířetem a všude na světě.

Zcela ve smyslu poselství naší značky - Vitakraft. S láskou.

Mise

S vášní a empatií pro potřeby domácích zvířat a jejich chovatelů vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme inovativní, kvalitativně hodnotné výrobky podle potřeb. Díky udržitelným postupům přispíváme k zachování životně důležitých přírodních zdrojů.

Na celém světě tak podporujeme zodpovědnou, láskyplnou a vhodnou výživu a chov domácích zvířat. Už po několik generací tím podporujeme společensky významný vztah a plnohodnotné soužití člověka a zvířete.

Hodnoty

Vynikající výkon, partnerská spolupráce, inovační síla a zodpovědné chování – to jsou pilíře, na nichž jsou založeny hodnoty naší firmy.

Tyto ústřední hodnoty představují základ a orientaci pro naše myšlení a chování, pomáhají nám se rozvíjet a růst – jako jednotlivé osobnosti i jako firma.

Kariéra

Po celém světě více než 2500 zaměstnanců každý den vyrábí a prodává milióny kvalitních produktů značky Vitakraft®. Firma Vitakraft nabízí velmi zajímavé a bezpečné pracoviště pro motivované a výkonnostně orientované zaměstnance. Těšíme se na žádosti o zaměstnání od každého, kdo se identifikuje s našimi firemními cíli, funguje dobře v týmu a chce aktivně přispět k našemu dlouhodobému úspěchu.

adresa: 

Vitakraft CHOVEX s.r.o.
Třanovice 287
73953 Hnojník

e-mail: 

kariera@vitakraft.cz