Hlavní zásady

Kdo jsme?

Vitakraft je společnost, která působí na trhu potřeb pro chovatele a je v rodinném vlastnictví od svého založení v roce 1837. Našich téměř 180 let zkušeností na trhu krmiv představuje pevný základ pro neustálý a dynamický rozvoj na všech zahraničních trzích.

Co děláme?

Na základě nejnovějších vědeckých poznatků vyvíjí společnost Vitakraft kvalitní inovativní značkové výrobky navržené tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám domácích zvířat. Stavíme se zodpovědně k tomu, aby péče o domácí zvířata a jejich krmení odpovídala konkrétním potřebám daných druhů: to jsou klíčové faktory, kterými se odlišujeme od svých konkurentů.

Co chceme?

Vitakraft nabízí produkty určené pro specifické potřeby jednotlivých živočišných druhů, což majitelům usnadňuje správné krmení domácích zvířat a péči o ně. Podporujeme tím důležité sociální vazby mezi lidmi a zvířaty. Není náhodou, že filozofií naší firmy je heslo „Z lásky k domácím zvířatům”.

Kombinací férové marže zisku a neustálého nárůstu obratu a podílu na trhu chceme zajistit a jakožto rodinná firma dlouhodobě a v mezinárodním měřítku rozšířit svou finanční nezávislost.

Jak dosahujeme svých cílů?

Naše práce je úzce založena na „třífázovém systému”:

  1. Bezpečnost pro zvířata: prostřednictvím nejvyšší možné kvality a akceptace našich výrobků.
  2. Bezpečnost pro majitele domácích zvířat: prostřednictvím spokojenosti a důvěry při nákupu našich výrobků.
  3. Bezpečnost pro distribuční partnery: prostřednictvím finančního úspěchu při prodeji našich výrobků.

Co nabízíme svým zaměstnancům?

Pracoviště, které je v každém ohledu zajímavé a bezpečné. Podporujeme týmového ducha a pocit sounáležitosti prostřednictvím otevřené komunikace a spolupráce jako rovný s rovným.

Co očekáváme od svých zaměstnanců?

Hledáme osoby orientované na výkon, které dokáží zodpovídat za své činy. Naši zaměstnanci se musí ztotožnit s našimi firemními cíli, mít silný smysl pro týmovou práci a aktivně přispívat k úspěchu naší firmy. Jen díky spolupráci můžeme zajistit další úspěch v budoucnu.

Webdesign, Magento, TYPO3, Programmierung, Hosting, SEO: iunctim Medienagentur Bremen